Ayantaştan Anlamlı Yardım

 

Akyurt Belediyesi sürekli yardımı haline gelen çölyak hastalarına gıda yardımını bu kez Akyurt Belediye Başkanı bizzat kendisi yaptı. Ankara Evi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nde, çölyak hastalarının kullanımı için özel üretilen glutensiz gıdalar, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verildi.

Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ayantaş "Daha önce bu çalışmamızı "aman dikkat" gibi ifadelerle eleştiren yerel basınımız, yaptığımız hizmeti gölgelemeye çalışıyor. Ancak sizlerin başvurusu ile biz bu konuda bilgi sahibi olarak çalışmaya devam ediyoruz. Yardımlarımız devam edecek." dedi.

Çölyak hastası bir çocuğu olduğunu söyleyen vatandaşımız sohbet sırasında Başkan Ayantaş’a "Biz anne - baba olarak çocuğumuzun hastalığından dolayı onun yiyemeyeceği şeyleri yemiyoruz. Araştırdık ve bu ürünlerin maliyetli olduğunu öğrendik.

Sizin yardımınızla artık içimiz daha rahat. Allah sizden razı olsun." diyerek yardımlardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İçerisinde belirli miktarda, çeşitli ürünlerin olduğu gıda paketleri, ihtiyaca göre Belediyemiz tarafından vatandaşlarımıza sağlanmaya devam edilecek.

Kaynak : Akyurt Belediyesi

akyurthaber.net sitesinden 20.01.2019 tarihinde yazdırılmıştır.