Akyurt Belediye Binası Açıldı


Resmi olmayan bu açılışa Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Açılışta konuşan Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş “Göreve başladığımız 2004 yılından beri Akyurt’ta birçok yeni projeye imza attık. Özellikle meclis üyelerimizin bize verdiği destek ve personelimizin yapılan her işi sahiplenmesi, başarılı olmamızda etkili oldu. Allah’a şükürler olsun ki Ankara’nın en iyi belediyelerinden biriyiz. Yeni binamız dış görünüş, kullanışlılık ve bulunduğu yer bakımından çok güzel bir bina oldu. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Daha yeni projelere de imza atacağız. Örneğin 3 tane köy konağı projesinin ihalesini yaptık. İlerleyen zamanlarda onların da açılışını yapacağız. Her zaman söylediğim gibi insanlar kendini yenilemeli. “Ben oldum.” Diyen insan yok olmaya mahkumdur. Biz Akyurt Belediyesinde idareciler ve personel olarak kendimizi yeniliyoruz.

Yeni binamızda da Allah bize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.” dedi. Yeni binada meclis üyeleri ile bir süre sohbet eden Başkan Ayantaş daha sonra birimleri dolaşarak personele başarılar diledi.

Kaynak: Akyurt Belediyesi

akyurthaber.net sitesinden 18.12.2018 tarihinde yazdırılmıştır.