WhatsApp Haber İhbar Hattı


Doğru ve hızlı haberciliğin adresi AKYURT HABER, bölgesinde yine bir ilke imza atıyor. AKYURT merkezli bir Haber portalı olma hedefinde kararlı adımlarla ilerleyen AKYURT HABER, “artık haber her yerde” düşüncesinden yola çıkarak “WhatsApp Haber İhbar Hattı” kurdu.

Akıllı telefon ve WhatsApp uygulaması kullanan herkes, haber niteliği taşıdığını düşündüğü ihbarı, fotoğrafı ya da görüntüyü, Akyurt Haber Merkezine anında ulaştırabilecek.

-WHATSAPP HABER İHBAR HATTI: 0543 955 71 55

Bunun için yapılması gereken şey oldukça basit. Haber olabileceği düşünülen içeriğin, Akyurt Haber’in 0543 955 7 155 numaralı WhatsApp Haber İhbar Hattına iletilmesi yeterli. Ulaştırılan ihbar, fotoğraf ya da görüntü kısa sürede editör masasında değerlendirmeye alınacak.

Değerlendirme sonrasında, haber niteliği bulunan içeriklere, Sandıklı Medya Grup bünyesinde hizmet veren Akyurt Haber başta olmak üzere, ankaranethaber.net, turkiyenethaber.com, cubukpost.com ve sandiklimedya.com gibi yayıncı kuruluşlarda yer verilecek.

Bilindiği gibi mobil cihazlara ilk yüklenen uygulamaların başında gelen mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın bugün itibariyle 1 milyar aktif kullanıcısı bulunuyor. WhatsApp size internet üzerinden mesajlaşma, video ve fotoğraf gönderme gibi bir çok özellik sunuyor. Whatsapp'ı benzer programlardan ayıran en önemli fark, telefon rehberinizdeki kişileri kullanıyor olması. Ayrıca son dönemde telefonun yanı sıra bilgisayardan da kullanılabiliyor olması önemli bir ayrıcalık.

Kaynak: Akyurt Haber

akyurthaber.net sitesinden 20.01.2019 tarihinde yazdırılmıştır.