Akyurt Sağlık için Yürüyor


Akyurt Belediyesi, Sağlıklı yaşam için güzel bir projeye daha imza attı. Akyurt Toplum Sağlığı Merkezi ile Akyurt Belediyesi, "Sevdiklerimizle Sağlığa Yürüyoruz" etkinliği düzenledi.

20 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 11.00'da Şehitler Anıtı'ndan başlayan yürüyüşe Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, Başkan Yardımcıları İlhan Şener ve Metin Çınar, müdürler, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, İlçe Kaymakamı Mustafa Yiğit, Emniyet Müdürü Gökhan Gülcan, Akyurt Toplum Sağlığı Merkezi yetkilileri ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada "Spor yapmak insanı hayata bağlar. Eski bir sporcu olarak istisnasız herkese spor yapmalarını tavsiye ediyorum. Yürüyüş de bir çeşit spordur. İlçemizde çok çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Bugün asfalttan yürüyeceğiz ancak hizmet binamızın arkasındaki rekreasyon alanı tamamlandığında doğayla baş başa, özel yürüyüş yollarında bu etkinlikleri devam ettireceğiz. Katılan herkese teşekkürlerimi iletiyorum." sözlerine yer verdi.

Kültür Merkezi önünde sona eren yürüyüşün ardından yürüyüşe katılan herkese mandalina ve sahlep ikram edilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak: SHA

akyurthaber.net sitesinden 18.02.2019 tarihinde yazdırılmıştır.